Senioři se utkali v sedmiboji

  •  

Domovy sociálních služeb Litvínov – Janov byly pořadatelem 3. ročníku Janovského sedmiboje. Akce se zúčastnili kromě dalších šesti soutěžících ze zařízení sociálních služeb také senioři z Městské správy sociálních služeb v Mostě, a to paní Jana Albrechtová z Domova pro seniory Barvířská, paní Jiřina Řezáčová a Hana Laudová z Domova pro seniory Jiřího Wolkera společně s kulturně výchovnou pracovnicí. Naše soutěžící přijel podpořit i náš pan ředitel Martin Strakoš. Jsme rádi, že si tu chvilku času našel.

Před sportovním kláním své vystoupení předvedly litvínovské Sokolky, dále jsme se rozhýbali při společné rozcvičce, pak už následovaly soutěže. Akce pokračovala kulturním vystoupením, kterým byla produkce fakíra plná ohně, kouzel a na závěr mu dělal společnost dvanáctikilogramový had škrtič. Nakonec se všichni pobavili u živé hudby k poslechu i k tanci.

Po celý průběh her vládla příjemná atmosféra, moc hezké bylo vystoupení, které si připravili místní senioři s personálem.

Janovský sedmiboj dopadl pro naše seniorky výborně, zasloužené 3. místo bylo krásným úspěchem. Z umístění jsme měli velikou radost. Všem zúčastněným se den strávený v Janově moc líbil. Organizátorům moc děkujeme za výbornou organizaci her a našim seniorkám děkujeme za výbornou reprezentaci.

Helena Houšková, kulturně výchovná pracovnice

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*