Půlnoční vrah od teplické Agathy Christie je na světě

  •  

Teplická Agatha Christie si v červenci nadělila hned dvě miminka. Prvním je dcera Kačenka a druhým pak zbrusu nový detektivní román Půlnoční vrah, který právě v červenci vychází.

Spisovatelka napínavých detektivek Veronika Černucká žije v Oseku a nejnovější kniha je už její osmou. Osmatřicetiletá autorka se narodila v Teplicích a po maturitě na gymnáziu vystudovala učitelství a politologii na ústecké Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně. Pracovala jako novinářka, učitelka a speciální pedagog. První kniha jí vyšla v roce 2011. Sbírku detektivních povídek s názvem Noc, kdy jsem měla zemřít vydalo brněnské nakladatelství Moba.

A o čem je Půlnoční vrah?

V poklidném městečku řádí masový vrah s perverzními choutkami. Místní jsou zděšení o to víc, že vrahem musí být jeden z nich. Ale kdo? Výbušný starosta, bodrý psychiatr, sympatická zubařka, uťápnutá zahradnice, slavný šéfkuchař, nebo bývalá kurtizána? A kdo je další na řadě? Kdo dostane dopis, ve kterém mu vrah oznámí, že o půlnoci zemře? Případu se ujímá soukromá vyšetřovatelka Tara.

Připravujeme soutěž o knihu Půlnoční vrah s věnováním autorky.