První kolo blokového čištění komunikací v Ústí

Šaldova, Balbínova, Brožíkova, Bozděchova, Bezručova, Slavíčkova od Palachovy, Alešova od Palachovy, Beethovenova dne 12. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Jizerská – část od Kočkovské po Šumavskou, Šumavská dne 16. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Vojanova, V Oblouku, Neštěmická k č.p. 3 dne 17. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Anežky České, Dvojdomí, Dr. Horákové, Přemyslovců dne 18. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Žežická – sídliště a točna s příjezdem dne 19. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Kojetická, Na Zákrutu, Dykova, Švabinského, Do Kopečku, Matěje Kopeckého dne 23. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Škrétova, Poděbradova, Rubensova, Českých bratří, Jeseninova, Poslední cesta dne 24. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

U Krematoria, Truhlářova, Parkoviště – Kamenná p.č. 3241/89, Spojka ke Kamenné, Bří. Mrštíků dne 25. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Kamenná v sídlišti, Nová v sídlišti dne 26. 4. 2018 od 7:00 do 16:00

Hynaisova, Štursova, Slavíkova, V Podhájí, Nezvalova dne 27.4 2018 od 7:00 do 16:00

Tolstého, Sokolská, Ke Hradu, Barrandova dne 2. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Purkyňova, Puškinova, Kolárova, Žukovova u čp. 75, 77, Rozkošná, Máchova, Kořenského, Myslbekova, Dobrovského dne 3. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Raisova, Varšavská, Mánesova, Kozinova dne 4. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Na Popluží, Ostrčilova, Hany Kvapilové, Klíšská, Sládkova, U Panského dvora, Spojky Bezručova dne 9. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

České Mládeže, Resslova od České Mládeže do slepé, U Městských domů, Bezručova, Mezidomí, Na Vlnovce dne 10. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Pasteurova, Resslova od Č. Mládeže po Palachovu, Thomayerova, U Nemocnice, Pod Holoměří, V Zahrádkách dne 11.5.208 od 7:00 do 16:00

Presslova, Sienkiewiczova, Hornická, Červený Vrch, Stará dne 14.5. 2018 od 7:00 do 16:00

Králova Výšina, Pod školou, Malátova, Lisztova, Ženíškova, Hollarova, Stříbrnické Nivy dne 15. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Emmy Destinové, Koněvova, Stará od Masarykovy dne 16.5. 2018 od 7:00 do 16:00

Jizerská od Šumavské po Šrámkovu, parkoviště Jana Zajíce dne 17. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Bří. Čapků, Ve Stromkách, Rembrandtova, Kosmova (Všechny od Bří. Čapků k Všebořické dne 18. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Ježkova, Brandtova, Pod Rozhlednou, Poláčkova včetně pojezdového chodníku dne 21. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Kmochova, Kmochova ke škole, Pincova dne 22. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Rabasova, Rabasova ke škole, Šrámkova k MŠ dne 23. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Svojsíkova, Gagarinova dne 24. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

  1. listopadu, Plynárenská, Dukelských hrdinů (od Masarykovy po Všebořickou) dne 25. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Ovocná, Višňová, Švestková, Parkoviště Stavbařů, Ořechová, Merunková, Ladova dne 28. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Maková, Šípková, Zvonková, Stavbařů, Parkoviště nad Merunkovou dne 29. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

Picassova, Parkoviště Skalka p.č. 697/87, Na Výšině, Ryjická, Tři Kříže, Akátová dne 30. 5. 2018 od 7:00 do 16:00

U Radnice, Studentská, Májová, Milešovská, Jánského, Turistická, Národní, Sibiřská + parkoviště u č.p. 372 dne 31.5. 2018 od 7:00 do 16:00

Na Kohoutě, Dukelských hrdinů dne 1. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Sportovní, Květinová, parkoviště Opletalova, Zelená, Hluboká, Opletalova od Seifertovy po Sibiřskou dne 4. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Obvodová, Čechova, Rozcestí dne 5. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Karoliny Světlé, U Pivovarské zahrady, Křižíkova, Janáčkova, Na Vinici, V Doubravě, Hřbitovní, Na Náspu, Na Sklípku dne 6. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Keplerova, Husova, Družstevní, Příkopy, Jungmannova dne 7. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Školní, Návětrná, Kpt. Nálepky, Vojnovičova, Kpt. Jaroše dne 8. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Hilarova, Ivana Olbrachta, Obránců míru, Ondříčkova, Mošnova včetně zadního traktu, Hilbertova, Veleslavínova dne 11. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

SNP, Ve Smyčce, Hoření po Důlce dne 12. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

V Jámě, U Remízy, Za Vozovnou, Baráčnická, V Podhájí, Vinařská v sídlišti dne 13. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Peškova, Na Skalce, Dubová, Hluboká dne 14. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Kosmonautů, Kosmova, Jožky Jabůrkové, Nedbalova, Rembrandtova dne 15. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Kramoly, Žukovova, Na Pile, Těšínská, Zeyerova, Třebízského dne 18. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Tomáše ze Štítného, Pionýrů, Střekovské nábřeží, Sukova, U Stanice dne 19. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Jindřicha Plachty, K Haldě, Žitná, Strážná, parkoviště J. Plachty dne 20.6. 2018 od 7:00 do 16:00

Růžová, Nový Svět, Svádovská, Matiční, Plavecká, Postranní, Veslařská, parkoviště Neštěmická dne 21. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Spartakiádní p.č.: 57/51 k.ú. Všebořice dne 22. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Na Ovčárně, Herecká, Werichova, Špálova, Voskovcova, Burianova, Marvanova, Muchova dne 25. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Oblá, Glennova, Větrná, parkoviště Maková – Mezní p.č 4949/335 dne 26.6. 2018 od 7:00 do 16:00

Jana Zajíce, V Klidu dne 27. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Bělehradská, Elišky Krásnohorské, Na Schodech, Dvořákova, Na Vyhlídce dne 28. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Spartakiádní p.č.: 57/58; 57/70 k.ú. Všebořice dne 29. 6. 2018 od 7:00 do 16:00

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*