Pozor, v sobotu nepůjde v části teplické nemocnice elektřina

  •  

Na několik hodin bude v sobotu 18. listopadu přerušena dodávka elektrické energie do pavilonu F teplické nemocnice. Elektřina bude vypnuta od 13 do 16 hodin, bez možnosti využití náhradního zdroje energie. Důvodem je plánovaná oprava rozvodné skříně.

Odstávkou budou dotčena oddělení: příjmové chirurgické ambulance, oddělení chirurgie, gynekologicko-porodnické oddělení, ortopedie a urologie, včetně všech těchto oborových operačních sálů a chirurgie JIP, anesteziologicko-resuscitační oddělení, stanice patologických novorozenců.

Odstávka bude řešena jak organizačními změnami uvnitř nemocnice, tak také krátkodobým uzavřením některých oddělení a směřováním pacientů mimo teplickou nemocnici. Provoz laboratorního a RTG komplementu bude zajištěn beze změn.

„V souvislosti s opravou je nutno v sobotu od půlnoci do 16 hodin uzavřít porodní sál a odklánět rodičky mimo Teplice, od 10 do 16 hodin přerušit příjem pacientů, u nichž je předpoklad provedení neodkladného operačního výkonu a od 8 do 16 hodin zastavit příjem pacientů vyžadující resuscitační péči na anesteziologicko-resuscitačním oddělení teplické nemocnice. Pacienti budou transportováni do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem,“ uvedl Tomáš Hrubý ředitel zdravotní péče.

Nemocnice žádá o trpělivost pacienty, kteří budou v sobotu potřebovat zprávy z ambulancí chirurgických oborů, ty bude možno vydat až po obnově dodávky energie.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*