Povedená Zahradní slavnost

  •  

V úterý 25. července se ve venkovních prostorách Domova pro seniory Písečná uskutečnila naše tradiční každoroční akce „Zahradní slavnost“. Ta letošní ale nebyla jen tak ledajaká, nesla se v duchu 30. výročí založení organizace.

Kromě hudby, kterou zajistil taneční orchestr Chilli Band, jsme se potěšili z vystoupení TŠ Stardance, mažoretek z Domečku i břišního tance. K zábavě dětí přispěl skákací hrad či malování na obličej.

Přesto, že nám občas „zapršely štěstím zalité kapky“, jsme s radostí uvítali velkou účast pozvaných hostů, klientů, jejich příbuzných a známých, ale také současných a bývalých zaměstnanců. Nechyběli ani zástupci zřizovatele organizace, tedy statutárního města Chomutova. Všichni si měli o čem povídat, zavzpomínat si a pobavit se. Nechybělo bohaté a chutné občerstvení, spousta dobrého moku, ale i tradiční zmrzlina z Farmy v Drmalech, vše spojené s profesionální obsluhou žáků ze SŠ TGA Chomutov.

Pro připomenutí toho, co se za úžasných 30 let v organizaci událo, jsme zpracovali „vzpomínkový“ časopis, který bude v elektronické podobě umístěn také na našich internetových stránkách ke stažení.

Chtěla bych tímto poděkovat všem zaměstnancům, sponzorům a dobrovolníkům, kteří se svým dílem na organizaci této akce podíleli, a těším se na viděnou v roce příštím.

Alena Tölgová, ředitelka Sociální služby Chomutov