Podbořanské potěší ovoce, sušenky i kosmetika

Foto: pixabay.com
  •  

V letošním roce jsme se bohužel nezúčastnili celorepublikové akce Ježíškova vnoučata, a to z důvodu probíhající epidemie. Vzhledem k četným dotazům z řad veřejnosti jsme se ovšem rozhodli oslovit vás s prosbou o obdarování našich klientů v době Vánoc. Tedy mírná modifikace akce „Ježíškova vnoučata“.

Pokud byste měli zájem stát se na chvíli Ježíškem a obdarovat naše klienty drobným dárkem, tak je možné vybrat z níže přiloženého seznamu věci a tyto donést, případně poslat do Domova. My je následně dle individuálních potřeb klientů rozdělíme do balíčků tak, aby dárek odpovídal potřebám obdarovaného.

Dárky lze věnovat do 21. 12., tak abychom vše stihli zabalit a připravit na Štědrý den. Drobným dárkem nesmírně potěšíte, a „způsobíte“ tak radost obdarovaným. Letošní rok byl pro naše klienty velmi náročný. Zákazy, omezení, nemožnost vídat se s blízkými a další výzvy, které snášeli velmi statečně. Za jejich odvahu a trpělivost jim patří veliké díky, které lze realizovat i prostřednictvím drobného dárku.

Obyvatele našeho Domova potěší například: sušené ovoce (meruňky, jablka), čokolády (hořké, mléčné), sušenky (esíčka, kávenky), dia sušenky, sprchové gely, šampony, tělová mléka, vlhčené ubrousky a podobně. Děkujeme vám!

Za tým Domova ředitel Kamil Hajný

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*