Pestrý podzim ústeckých seniorů

  •  

Klub důchodců z Ústí nad Labem se na podzim opravdu nenudil. Hezká akce se konala 21. října, kdy nás potěšila studentská kapela, s novým názvem Jiný kafe. Hrála oblíbenou dechovku a swing. Senioři mohli hudbu poslouchat, ale také si mohli zatancovat. Akce byla věnována 101. výročí založení Československé republiky. Další, velice povedený, byl taneční karneval, který byl věnován módě 1. republiky. Zahrála nám kapela Old Boys. Ze 150 zúčastněných seniorů se jich sto obléklo stylově.

Mimo tyto společenské akce byli senioři na týdenním pobytu ve Vysokých Tatrách, kde všem přálo počasí, i když už byla sněhová pokrývka. Spokojeno bylo všech 53 účastníků. Dalších osmdesát seniorů bylo na rekreačním pobytu ve Sloupu, kde bylo nejen výborné počasí, ale rostlo i mnoho hub.

Pod vedením paní Frankové se v listopadu uskutečnil ještě jeden pobyt v polském Pobierowu. Vedoucí těchto akcí si zaslouží velkou pochvalu.

Nyní nás čeká 11. prosince vánoční taneček a budeme se nejen loučit se starým rokem, ale těšit se na bohatý program v novém roce 2020!

Za výbor Jarka Vogelová z Klubu důchodců Ústí nad Labem

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*