Očkovací centrum od středy nově na Stínadlech

Foto: KZ
  •  

Ve Sportaréně se 14. dubna otevírá nové očkovací centrum. Do sportovní haly se přesunulo dosavadní místo, které fungovalo v areálu nemocnice.

Otevření vítá primátor Teplic Hynek Hanza. „Jsem rád, že po tříměsíčním jednání otvíráme centrum, které zajistí proočkování občanů města i širokého okolí bezpečně a se vším komfortem, bezbariérově a s dostatkem parkovacích míst. Věřím, že bude takový dostatek vakcín, že se v nejbližší době podaří proočkovat vysoké procento obyvatel a tím i vrátit Sportarénu sportovcům.“

„Naší snahou bylo přiblížit a zajistit očkování pro lidi v teplickém okrese, proto jsme se aktivně podíleli na zřízení centra. Všichni bychom si už přáli nejen navštívit sportoviště právě kvůli sportu nebo třeba zajít do oblíbené hospůdky. A věříme, že právě rychlé očkování tomu pomůže,“ dodal náměstek primátora Jiří Štábl.

Ve spolupráci s městem Teplice ho zajišťuje Krajská zdravotní. Město poskytlo bezplatně prostory sportovní haly a náklady na zřízení i provoz uhradí Krajská zdravotní. Město částečně zajišťuje administrativní pracovníky.