Napsali jste nám: V Žatci se nenudíme

  •  

ZO Svaz postižených civilizačními chorobami Žatec uspořádala v prvním pololetí letošního roku následující akce. Hned 6. března jsme se v hojném počtu sešli v restauraci Václavka na zpívánky s harmonikou, na kterou hrál pan F. Hroš, a jako vždy výborně.

Velký úspěch sklidil celodenní výlet do Mariánských Lázní. První zastávka byla v klášteře premonstrátů v Teplé, poté jsme si za krásného slunného počasí pohlédli miniatury v parku BOHEMINIUM. Po obědě nás čekala příjemná prohlídka s průvodcem panem V. Brožem, který nás zasvětil do různých zajímavostí města. Prohlídku jsme zakončili u zpívající fontány, což je opravdu úžasný zážitek.

Od 10. do 21. června se 42 členů zúčastnilo ozdravného pobytu v Maďarsku ve městě Hajdúszoboszló.

A poslední akcí v prvním pololetí bylo sportovní odpoledne v areálu TJ SEVER Žatec. I na vzdory nepříznivému počasí se sešlo 22 závodníků a i dostatek fandících diváků. Pro účastníky bylo připraveno 6 netradičních disciplín. Po sportovním klání byly vyhlášeny výsledky a předány diplomy, medaile a ceny, po vzoru biatlonu jsme sportovce ocenili až do 6. místa. Na 1. místě se umístil pan J. Tůma, na 2. místě Němcová D., 3. místo obsadila paní Junková P., 4. místo obsadil pan J.Mács, 5. místo Kaloš F. a na 6. místě paní Petříková A. Poděkování patří všem, kteří se zúčastnili nebo přišli povzbudit soutěžící. Dále chci poděkovat za sponzorské dary – ceny Českému národnímu podniku Manufaktura Praha, Žateckému pivovaru, panu Zdeňkovi Vokráčkovi – OSMIA a TJ Sever Žatec za zapůjčení areálu.

Přeji všem našim členům krásné léto, hodně sluníčka a načerpání nových sil na další akce konané naší organizací.

J. Hrbáčková – ZO SPCCH Žatec

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*