Napsali jste nám: Poslední v roce 2018

Foto: pixabay.com
  •  

Senioři teplické ZO SPCCH se naposledy sešli v úterý 11. prosince v hotelu Panorama. Cílem setkání bylo dozvědět se nejnovější informace o činnosti organizace. Na závěr jsme si mohli zazpívat a zatančit pod taktovkou hudebníka Oldy Holuba. Hostem byla teplická radní Věra Říha.

Předseda teplické organizace Josef Obršál nám prozradil, že se v roce 2019 na stejném místě budeme setkávat každé čtvrtletí.  Naše základna se neuvěřitelně rozrůstá a do restaurace Aladdin se prostě už nevejdeme. Poté vystoupila Věra Říha a krátce pohovořila o spolupráci se seniorskými kluby.

Následné informace se týkaly ozdravných a rekondičních pobytů v roce 2019, rekondičních cvičení na Nové vsi a plánovaných výletů. Předseda Josef Obršál připomněl, že jsme opět přihlášeni do soutěže „Rozchodíme civilky“, v níž máme naději uspět na předních příčkách.

Pak už sálem hotelu Panorama zazněla hudba k dobré náladě a po chvilce se na parketu objevili první tanečníci. Sedět nezůstala ani radní Věra Říha a s jistou noblesou splynula s tančícím davem seniorů.

LUK