NAPSALI JSTE NÁM: Čtvrtý ročník Bowlingové ligy seniorů v Mostě

Foto: pixabay.com
  •  

V bowlingovém areálu na Benediktu se odehrál koncem roku již 4. ročník Bowlingové ligy seniorů mezi mosteckými kluby seniorů. Akce se zúčastnilo celkem 16 teamů ve skupinách A a B. Celkem hrálo 85 žen a mužů, teamy byly po 4 hráčích a celkem se hrálo na 8 kol od října až do Vánoc.

Vítězným teamem A skupiny se staly Mašinky ve složení Matyáš, Svoboda, Topinková, Topinka s náhozem 4576 bodů z klubu seniorů číslo 7. Druhé místo patřilo Sešlosti s náhozem 4387 ve složení Houška, Čapek, Chocholoušková, Chocholoušek z klubu seniorů číslo 8. Třetí místo obsadili Kaňouři z klubu seniorů číslo 3 ve složení Kaňka, Průcha, Slavíková, Hlinovská s náhozem 3826.

Vítězem B skupiny se stala Sešlost 2 z klubu seniorů číslo 8 ve složení Svobodová, Kadlecová, Bundová, Svoboda s náhozem 3662 bodů. Druhé místo obsadili Kolaři klub seniorů číslo 2 ve složení Kondr, Kondrová, Kroupová, Malinová, Malina s náhozem 3626 bodů. Třetí místo získali Voraři klub seniorů číslo 6 ve složení Bullová, Hlebová, Králová, Gaertner s náhozem 3592 bodů.

Výsledky jednotlivců ženy první místo Topinková průměr 152,5, druhé místo Chocholoušková 136,5, třetí místo Malinová 128 bodů. Jednotlivci muži první místo Houška 165 průměr, druhé místo Čapek 149,3 a třetí místo Svoboda Jiří 148,2 bodů.

Nejvyšší náhozy ženy Vojtíšková 168, muži Čapek 188. Všechny teamy obdržely při vyhodnocování poháry, prvé tři teamy ještě medaile a diplomy.

Vyhodnocení proběhlo v klubu seniorů za účasti náměstkyně Ing. Markéty Staré, novinářů a ostatních hostů s občerstvením a s živou hudbou. Všichni se skvěle bavili. 4. ročník bowlingové ligy seniorů v Mostě, jako všechny předešlé, organizoval Josef Houška ve spolupráci s Pepou Matyášem a Honzou Čepelákem.