Mazlíčci na vás čekají v ústeckém útulku

  •  

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem

V Lukách 178/21
Ústí nad Labem
PSČ 400 11

Telefon: 472 775 202
Mobil: 733 126 101

 

Míša

Pes, kříženec boxera rezavé barvy s bílou náprsenkou, lysinkou na hlavě a ponožkami na zadních nohou, výška 50 cm, stáří 1 rok. Míša je velice přátelský a pohodový pes, není konfliktní k jiným psům. Hodí se do bytu.

Regina

Fena, kříženka rezavé barvy s černými znaky s bílou náprsenkou. Reginu nabízíme pouze k virtuální adopci, protože Regina má svého majitele, který se o ni momentálně nemůže starat a její osud se řeší.

Pepíno

Kocour, rezavo-bílý, stáří 1 rok. Vhodný do bytu i k domku se zahrádkou.

Vráťa

Kocour, černobílé barvy, asi 5 měsíců starý. Vráťa je tak trochu neruda, nerad se mazlí a je spíše vhodný k domku se zahradou.

Falco

Pes, kříženec drsnosrstý, základní barva rezavá s černým prokvetením, výška 30 cm, stáří 3 roky. Falco je povahově mírně labilní, nedůvěřivý k lidem, protože byl zvyklý žít ve smečce psů bez velkého kontaktu s lidmi. Nový majitel bude muset mít velkou trpělivost, než si získá srdce Falca. Byl zvyklý žít v bytě.

 

Roky

Pes, kříženec německého ovčáka černý s rezavými znaky, výška 55 cm, stáří 4 roky. Roky je trochu nedůvěřivý pes, spíše se bojí a hůře snáší pobyt v útulku. Nový majitel s ním bude muset mít trošku trpělivosti, než si zvykne na nové prostředí, ale za odměnu mu pak bude parťákem do nepohody.