Manželé Solnařovi oslavili diamantovou svatbu

KÚ ÚK
  •  

V Domově sociálních služeb Litvínov oslavili Božena a František Solnařovi svou diamantovou svatbu. Dva lidé měli ve svém životě takové štěstí, že našli pravého partnera, se kterým prožili obdivuhodných šest desítek let v manželství, během kterých ukázali, co je láska, důvěra a úcta.

Manželé Solnařovi jdou příkladem všem v tom, jak je důležité o sebe navzájem pečovat, zajímat se o druhého a být k sobě především laskaví. Kolo osudu se točí a i jejich společný život byl protkán obdobím radosti, štěstí, lásky, které střídal čas výzev a zkoušek pevnosti vzájemného soužití. Ukázali všem, jak je důležité se v těžších časech nevzdávat a ještě více si vzájemně pomáhat a podporovat se.

Paní Solnařová dříve pracovala jako přadlena. Mezi její záliby patřilo pletení a práce na zahrádce. Pan Solnař pracoval jako elektrikář. Jeho největší celoživotní láska jsou motorky a výlety na nich. V roce 2022 nastoupili do Domova sociálních služeb Litvínova, kde spokojeně žijí, společně navštěvují aktivity pořádané domovem. Především kavárničku. Společně manželé vychovali tři děti – dceru Květu a syny Petra a Pavla. Těší z osmi dospělých vnoučat a deseti pravnoučat.