Lékárna v Masarykově nemocnici prodlužuje otevírací dobu

  •  

Nemocniční lékárna v Masarykově nemocnici prodlužuje od 1. února provozní dobu. Otevřena bude každý všední den od 7:30 do 19:00 hodin.

„Prodloužením otevírací doby vycházíme vstříc zákazníkům, kteří se dříve do lékárny nedostanou, i těm, kteří odcházejí například z ambulancí v ústecké Masarykově nemocnici až v odpoledních hodinách a pro léky tak doposud museli jezdit do lékáren mimo Krajskou zdravotní,“ říká hlavní farmaceutka Krajské zdravotní Olga Mučicová a dodává, že výhodou nemocničních lékáren je především dostupnost širokého spektra léčiv, přičemž například léky na recept u nás zákazníci pořídí jednoznačně nejvýhodněji

Krajská zdravotní provozuje celkem sedm lékáren – po jedné v Děčíně, Teplicích, Mostě, Chomutově a Litoměřicích. Dvě nemocniční lékárny jsou v Ústí nad Labem – jedna v areálu Masarykovy nemocnice na Severní Terase a druhá v areálu V Podhájí. Ta slouží především místním onkologickým pacientům, kteří tak mají k dispozici špičkově vybavenou lékárnu s vysokou dostupností cytostatik, opiátů a dalších speciálních léčivých přípravků.