Krizové zprávy z Mostu v mobilu

  •  

Více než dva roky rozesílá město Most všem registrovaným uživatelům SMS zprávy v  případě, že dojde k nějaké krizové situaci, jako je například požár nebo únik chemikálií. Do systému se mohou zaregistrovat prostřednictvím SMS nebo vyplněním  speciálního  formuláře.

V případě, že jste se již registrovali  a SMS  zprávy  vám přesto nechodí, je nutné registraci  obnovit,  tak  aby  odpovídala zvýšeným požadavkům na ochranu osobních údajů.

„Byl bych rád, kdyby tento systém  využívalo  co  nejvíce  lidí, abychom  je  mohli  včas  informovat o všem, co by mohlo potenciálně ohrozit jejich zdraví, životy  či  majetek,  případně  je naopak uklidnit, pokud i přes vypuknutí krizové situace žádné bezprostřední nebezpečí nehrozí,“ uvedl dosluhující primátor Jan Paparega.

Registrace  je  možná  buď na  internetových  stránkách www.mesto-most.cz   vyplněním krátkého registračního formuláře,  nebo  prostřednictvím SMS zprávy ve formě REGISTRUJmezeraMOSTmezeraULICEmezeraCISLOPOPISNE a    SMS pak odeslat na číslo 476   448   888. Poslední možností  je  provést  registraci  osobně na informační recepci magistrátu  odevzdáním  vyplněného formuláře.