Koronavirus zasahuje do zdravotní péče

  •  

Nemocnice Krajské zdravotní přistupují k postupné regulaci ordinačních hodin odborných ambulancí a poraden a začala omezovat naplánované a neakutní operace.

„Děláme pro vás maximum, dodržujte, prosím, důsledně všechna daná protiepidemická opatření, ať ochráníte zdraví své i našich zdravotníků,“ obrací se na pacienty a veřejnost generální ředitel Krajské zdravotní Petr Fiala. Postupná regulace se uskuteční až do odvolání ve všech nemocnicích Krajské zdravotní. V nemocnicích v Ústí nad Labem, Děčíně, Teplicích, Mostě a v Chomutově.

Poskytovanou péči zatím neomezuje EUC Klinika Ústí nad Labem. Samozřejmostí je důsledné dodržování hygienických nařízení.  „Je velice žádoucí, abyste na kliniku nechodili bez objednání a pomohli nám tím péči o vás organizovat. Využijte služeb call centra. Víme, že v dopoledních hodinách je v této době těžké se dovolat. Využijte volnějšího provozu v odpoledních hodinách,“ radí ředitelka ústecké EUC kliniky Kateřina Fišerová s tím, že situace se mění každým dnem, proto sledujte informace na FB a webu kliniky.