Jirkovští senioři v Sezimově Ústí

  •  

Letošní rekondiční pobyt v Sezimově Ústí si jirkovští senioři z Klubu aktivních seniorů (KAS) opravdu užili. V hotelu MAS o nás bylo perfektně postaráno. Každý si mohl vybrat z pestrého programu. V ceně zájezdu jsme absolvovali výlet do Tábora s prohlídkou historické části města a průvodcem, čtyři procedury a neomezený vstup do bazénu. Mohli jsme využít společenskou místnost, nebo navštívit místní restauraci. Zatančili a zazpívali jsme si na dvou tanečních večerech s živou hudbou, pobavila nás hra Bingo a jako bonus od hotelu MAS získali tři senioři slevu na příští pobyt. Padesátiprocentní slevu získala, k naší radosti, Anička Výborná, (členka KAS), která letos oslaví životní jubileum, krásných devadesát let, v plné svěžesti.

Dále pro nás byly připraveny další výlety se zajímavým výkladem, z nichž nejvíc výletníky uchvátila prohlídka hradu Český Šternberk s večerním nasvícením. Strava byla pestrá, a chutná, pro diabetiky s možností dalších dvou svačin. Pro milovníky sladkého byly připraveny zákusky a zmrzlina. Lze konstatovat, že každý si přišel na své.

A tak nám při pestré zábavě dovolená rychle uběhla. Do svých domovů jsme se vraceli s dobrou náladou plni zážitků. Náladu nám nezkazila ani porucha autobusu, který dopravce rychle nahradil. Určitě využijeme nabídku hotelu MAS, a pokud to bude možné, rádi se příští rok do Sezimova Ústí vrátíme.

Lydie Kozlíčková, KAS Jirkov