Jarní společenský večer MSSS v Mostě

  •  

Městská správa sociálních služeb v Mostě uspořádala 23. března 2018 ve společenském sále Domova pro seniory Jarní společenský večer, který se odehrával v maškarním duchu.

Akci uvedl ředitel domova Martin Strakoš společně s náměstkyní primátora Markétou Starou. Společenského večera se zúčastnilo osmdesát seniorů ze všech domovů a penzionů pro seniory v Mostě. Všichni návštěvníci obdrželi lahev vína a občerstvení – domácí koláče a výborné škvarkové sádlo.

Během večera byl zajištěn bohatý program. Na úvod vystoupily děti z Tanečního studia Kamily Hlaváčikové. K poslechu a k tanci hrála hudební skupina B.A.S Bobše Holečka. Mezi oblíbeným programem byla také výherní výstava, ve které senioři mohli vyhrát např. mobilní telefon, dárkové poukázky, kosmetické balíčky, ale také potravinové výrobky jako např. jitrnice, tlačenky, utopence či vánočky. Vyvrcholením večera byla světelná show.

V průběhu akce byl stále zaplněný taneční parket společenského sálu, seniorům se zábava velice líbila.

Poděkování patří zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravě společenského večera a také sponzorům, kteří přispěli finanční částkou či výrobky do výherní výstavy a také sponzorům, kteří přispěli finanční částkou či výrobky do výherní výstavy.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Jarní společenský večer MSSS v Mostě – p. o. (Seniorské listy) – MSSS

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*