I letošní masopust tradičně v Ústeckém podzemí

  •  

Všichni milovníci masopustního veselí jsou zváni na tradiční Ústecký masopust. Těšit se můžete na masopustní průvod z Lidického náměstí do Ústeckého podzemí (Žižkova ul.), který bude za hudebního doprovodu kapely Ústečanka. V Ústeckém podzemí budou probíhat zabijačkové hody, soutěže pro děti i dospělé a spoustu dalšího.

Sraz účastníků masopustního průvodu bude 10. února v 11 hodin na Lidickém náměstí. Průvod v maskách se vydá cestou do Ústeckého podzemí cca v 11:15 hodin.

„V Ústeckém podzemí budou probíhat zabijačkové hody s možností koupit si jednotlivé výrobky také domů. Chybět nebudou soutěže pro děti i dospělé, malování na obličej, vystoupení mažoretek DDM Lovosice. Účastníci v maskách obdrží polévku zdarma. K tanci a poslechu zahraje kapela Ústečanka. K vidění bude zoo-koutek, který přiveze Adélčin Dvoreček, zájemci se budou moci svézt na poníkovi,“ říká mluvčí magistrátu, Romana Macová.

Vstupné do Ústeckého podzemí bude v symbolické výši 20 Kč. Všechny zakoupené vstupenky budou slosovatelné o zajímavé ceny.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*