Hráči North Wings pomohli zaměstnancům Domova pro seniory Dobětice

  •  

Náš domov v nelehkém období navštívili hokejisté HC North Wings Ústí nad Labem. Darovali nám uzeniny, které jsme předali našim zaměstnancům. Moc jim děkujeme.

Poděkovat zaměstnancům Domova pro seniory a osobně předat výrobky měli čest tři hráči North Wings. Ondřej Pšenička, Tomáš Stuchlý a Pavel Gottfried. Za tuto pomoc poděkoval hráčům North Wings sám ředitel Jiří Vronský: „Chlapci, děkujeme vám, že myslíte na naše zaměstnance, kteří pečují v této komplikované době o seniory. Je fajn, že i mladá generace a sportovci nejsou lhostejní k tomu, co se ve společnosti děje.“

Za celý tým North Wings popsal setkání útočník Ondřej Pšenička: „Za tým si dovolím říct, že jsme byli rádi součástí tohoto dobrého skutku. Akce na mě hodně zapůsobila. Byla to má první zkušenost a jsem za ni velice rád, jelikož rád pomáhám druhým. Zaměstnanci jak domovů pro seniory, tak zaměstnanci ve zdravotnictví, mají nelehkou, a hlavně psychicky náročnou práci,“ uvedl hokejista. Přání naopak hokejistům proběhlo ze strany ředitele Domova pro seniory. „Držíme vám palce, ať vám to pálí, tak jako vy je držíte nám, abychom mohli dál pečovat o seniory,“ dodal na závěr příjemného setkání Jiří Vronský.

Domov pro seniory Dobětice

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*