Hledají se pohádkové čtecí babičky a dědečkové

  •  

Pro lidi v seniorském věku se nabízí mnoho krásných aktivit. Jednou takovou aktivitou je i program neziskové organizace Mezi námi, která propojuje seniory s mateřskými školkami, kam senioři dochází číst dětem pohádky.  V Teplicích organizaci Mezi námi s rozvojem programu Přečti pomáhala organizace SPOLU proti samotě.

Nyní Klub pohádkových čtecích babiček a dědečků v Teplicích rozšiřujeme. Pohádkové čtecí babičky a dědečkové pomáhají dětem posilovat cit k jazyku, vytvářet úctu ke stáří a na oplátku dostávají od dětí příval energie a pocit, že dělají něco dobrého. Zároveň se senioři stávají členy Klubu pohádkových čtecích babiček a dědečků, pro které jsou v Teplicích organizována společná setkání, přednášky a semináře, výlety a čekají je i další výhody jako poděkování za jejich dobrovolnickou činnost.

Pokud byste se i vy chtěli stát pohádkovou čtecí babičkou či dědečkem a chodit číst dětem do mateřské školky blízko Vašeho bydliště, ozvěte se na email: klub-teplice@mezi-nami.cz nebo na telefon 777 404 386.

Eliška Beluhová, Mezi námi

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*