FOTOGALERIE: Ústečtí důchodci oslavili Den seniorů

  •  

V ústeckém kulturním domě senioři oslavili svůj svátek a to ve velkém stylu. Součástí bohatého programu bylo i vyhlášení vítězů soutěže Ústecký sen Art 2019.

„Děkuji vám všem za vaši celoživotní práci. Těší mě vidět, že je vás tu tolik a že jsou podobné akce oblíbené. Velké poděkování patří vedení našeho města, stejně, jako našim zastupitelům, za jejich vstřícnost a maximální podporu našich aktivit,“ řekla úvodem předsedkyně rady seniorů města Ústí nad Labem Květoslava Čelišová.

V zaplněném sále si senioři užili bohatý program. Pozdravit je přišlo i vedení města, primátor Petr Nedvědický a jeho náměstkyně Věra Nechybová.

„Seniorům fandím, vždyť sám jsem senior,“ řekl primátor Nedvědický a dodal: „ Především chci poděkovat radě seniorů, která se o vše stará a popřát vám, abyste si užili dnešní odpoledne a nejen to, ale abyste se tu i nadále setkávali pravidelně při svých aktivitách.“

V programu bylo vystoupení izraelských tanců, vystoupily děti z Domu dětí a mládeže, k poslechu i tanci zahrála kapela Oli a hlavní bodem odpoledne bylo vystoupení zpěváka Marcela Zmožka.

Soutěž Ústecký sen Art v kategorii ruční práce vyhrála paní Ludmila Hodková se svými ručně dělanými šperky. Kategorii malba ovládl pan Jindřich Poulíček, kategorii fotografie paní Hana Dvořáková. Ceny ale obdrželi všichni soutěžící. Některá díla soutěžících seniorů byla vystavena po celou dobu v předsálí.