FOTO: Turnaj v Domově důchodců Libochovice

  •  

Domově důchodců Libochovice, jednom ze zařízení Centra sociální pomoci Litoměřice se  uskutečnil 1. turnaj ruských kuželek. Zúčastnily se tříčlenná družstva, a to z DSP Chotěšov, DD Bystřany, PDSS Dubí, DPS Krásná Lípa, DPS Severní Terasa,  DD Čížkovice, DS Terezín, DPS Orlická, DD Milešov a DD Roudnice n/L. Po pěkném uvítání hostů paní vedoucí Bc. Andreou Krčmářovou, nám den zahájily dívky se švihadly Rope skipping TJ Sokol Libochovice. Mezitím, co na malém sálem probíhal první napínavý souboj družstev, ostatním čekajícím družstvům na velkém sále hrála k zábavě skupina Neon band.

Některá družstva mají kuželky jen ve venkovních prostorách, a proto po zimních měsících byly trochu v nevýhodě, oproti domácím, kteří pilně trénují každý týden ve vnitřních prostorách DD Libochovice ( v zastoupení p. Laubová Libuše, p. Urbanová Drahomíra a p. Rous Zdeněk) , a proto si také vysloužili první místo v hodnocení družstev i první místa v jednotlivcích, za muže p. Rous a ženy p. Urbanová. Na druhém místě v  hodnocení družstev se umístil DPS Orlická (p. Nožičková Emílie, p. Mansfeldová Jarmila a p. Smetanová Julie) , v jednotlivcích to byl za muže p. Frank Vlastimil z DD Bystřany a p. Kletečnová Marie z DD Milešov.

Třetí místo získal v hodnocení družstev DD Roudnice n/L ( p. Pokorná Alžběta, p. Fišerová Jiřina a p. Quaiserová Eva) a v jednotlivcích to byl za muže p. Koucký Jaromír, který hrál za družstvo DS Terezín a u žen to byla p. Mansfeldová Jarmila z týmu DPS Orlická. Za celý kolektiv DD Libochovice bychom chtěli popřát výhercům, i všem zúčastněným a poděkovat všem, co se podíleli na organizaci a péči o naše milé hosty, díky čemuž se nám turnajový den moc vydařil.

Veronika Smetanová, DD Libochovice