Fotbal v chůzi ve Zvonkohře frčí

  •  

FAČR každý rok v září vyhlašuje Mistrovství České republiky fotbalu v chůzi, letos už bylo páté. Náš oddíl se všech účastní a umisťuje se vždy se ctí na předních pozicích. Letos  jsme získali bronzovou medaili. Spolek Zvonkohra SEN SEN Teplice oddíl fotbalu v chůzi založil a přihlásil ve Fotbalové asociaci České republiky 1.listopadu 2017. Bezvadná parta pod vedením skvělého kapitána a kouče Františka Frankeho drží pospolu, sportovně, přátelsky a lidsky, jistě i díky organizačnímu úsilí Josefa Býny a pak Luďka Mertlíka.

Chci, aby věděli všichni: Hoši v teplickém oddíle Fotbal 60+ jsou skvělí, obětaví sportovci, báječná parta, která během několika let zraje jako dobré víno. Drží pospolu, jeden druhého podporuje, navzájem se podrží. Jsou kámoši, spolu když je legrace, zábava. Ve hře se vždycky navzájem podrží a k tomu nasadí veškeré síly a um, jak jen jim okolnosti dovolí. Olé, olé! fotbalu 60+ zdar a senior speciál sport Teplice zvlášť.

V průběhu několika let 3 muži zemřeli, 4 muži ze zdravotních důvodů už nemohou hrát, ale jsou stále s námi. Oddíl doplnili další hráči a v současnosti jej tvoří aktivních 14 seniorů – hráčů, kteří se zúčastňují dle svých okamžitých a zdravotních dispozic tréninků v tělocvičně i na hřišti rádi a s energií. Pohyb je život.

Helena Voctářová, Zvonkohra SEN SEN Teplice