Díky daru budou mít pacienti z ústecké onkologie příjemnější léčbu

Foto: kzcr.eu
  •  

Ústecká skupina The Boom and Orchestra uspořádala v polovině prosince v ústeckém domě kultury tradiční vánoční charitativní koncert.  Stejně jako v uplynulých letech se k výtěžku ze vstupného připojila darem i společnost Adler Czech, která v letošním roce věnovala onkologickému centru ústecké Masarykovy 70 tisíc korun.

„Letošní příspěvek bychom rádi využili k pořízení ochrany zdí kolem nemocničních lůžek na pacientských pokojích, která výrazným způsobem zútulní prostředí pokoje a navíc plní i funkci ochrany stěny proti mechanickému poškození při manipulaci s lůžky,“ uvedla k využití finančního daru primářka Martina Chodacká. Šek na pódiu převzala lékařka Eva Čmuchařová, která na akci primářku onkologického oddělení Martinu Chodackou zastoupila.

K letošnímu vánočnímu charitativnímu koncertu si ústecká skupina The Boom and Orchestra připravila na pátek 25. ledna AfterParty v Moto Garage Clubu v Teslově ulici v Předlicích, při které členové kapely navýší finanční dar od společnosti Adler Czech o výtěžek získaný ze vstupného.