Beseda pro seniory a nový spolek Střek-ON

  •  

Uskutečnilo se v pořadí druhé posezení z cyklu Besedy pro seniory. Hosty byli tentokrát střekovští dobrovolní hasiči, kteří se předvedli v plné parádě. Povyprávěli o tom, proč jsou hasiči a co všechno obnáší být takovým dobrovolným hasičem, předvedli lezeckou výstroj a zdravotnické vybavení a pochlubili se také svou historickou „mašinou“. Samozřejmě ukázali i modernější auto.

Celý podvečer se nesl v příjemné náladě a o to víc nás mrzel zjevný nezájem široké veřejnosti. Zpytujeme proto tak trochu svědomí a ptáme se, kde jsme asi při přípravě udělaly chybu, že se dostavili pouze čtyři senioři. Odmítáme si připustit, že by senioři neměly zájem jednou za měsíc si přijít posedět a popovídat.

Zatím se proto ptáme – co můžeme zlepšit, aby se příště podobná situace neopakovala? Pokud byste měli nějaké nápady např. na lepší propagaci, tak sem s nimi. Ti, kteří přišli, se výborně bavili, a my bychom byly rády, kdyby se takto mohlo bavit více lidi. A dobrovolným hasičům posíláme tímto ještě jedno velké poděkování.


Spolek Střek-ON

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*