Benefiční koncert Tomáše Kluse

  •  

Benefiční koncert Tomáše Kluse pro lidi v první linii přinesl Hospici sv. Štěpána nejen nádherný a rekordní výtěžek 200 000 Kč, ale všem večer plný známých a strhujících hitů, úžasnou a inspirující atmosféru, večer plný pohody, nadšení i vzájemného sdílení radosti.

 

Tento koncert byl věnován všem, kteří v době nouzového stavu letos na jaře, v souvislosti s Covid 19, stáli v první linii a starali se o ty nejohroženější – zdravotníkům z Covid jednotky v Nemocnici Litoměřice, pracovníkům z Domova U trati, z Farní charity a z Hospice sv. Štěpána. Před koncertem si Tomáš Klus našel chvilku, aby navštívil nedaleký Hospic sv. Štěpána a pozdravil zdravotníky, kteří zrovna sloužili. Před koncertem se dostalo i na mnoho fanynek a společné fotografování.

Děkujeme Nadačnímu fondu Kalich za věrnou podporu, všem návštěvníkům koncertu za to že přišli a svou účastí tak podpořili náš hospic. Výtěžek z koncertu využijeme na nákup zdravotnických pomůcek a materiálu – např. na polohovací postele, chytré antidekubitní matrace či na nákup oxygenátorů. Děkujeme Tomáši Klusovi za nasazení a opravdovost  s jakou se s námi podělil o své písníčky, myšlenky i vize.

 

 

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*